Proč se seznámit právě přes TvojeLaska.cz

Náš portál přináší do oblasti seznamování několik novinek, které jinde tak ucelené nenajdete! Přečtěte si výčet několika málo bodů, v čem jsme jedineční.

  1. TvojeLaska.cz je zcela unikátní internetová seznamka s individuálním přístupem.
  2. TvojeLaska.cz kombinuje to nejlepší z internetového seznamování (rychlost, jednoduchost, snadné ovládání) s výhodami individuálního, privátního seznamování seznamovací agentury (individuální přístup, rady a podpora profesionálů – vztahových koučů, psychologa či osobní rozvoj).
  3. Seznamování na TvojeLaska.cz je zcela zdarma.
  4. TvojeLaska.cz je skutečně pro všechny, bez rozdílu! Klienti s handicapem či bez, seznámit se u nás může každý.
  5. TvojeLaska.cz nabízí zcela individuální přístup ke každému klientovi. Reagujeme na Vaše nápady, připomínky, potřeby, a hlavně Vám pomáháme aktivně řešit všechny Vaše problémy se seznamováním a vztahy.
  6. TvojeLaska.cz využívá zcela unikátní nejmodernější vědeckou metodu párování vyvinutou přímo majitelem společnosti, matematikem Mgr. Ing. Jakubem Mertlem Ph.D.
  7. TvojeLaska.cz nabízí neuvěřitelně široké portfolio nadstandardních doplňkových služeb jako psychologické poradenství, vztahový koučink, osobní rozvoj nebo i pomoc při výběru nejvhodnější profilové fotky či vytvoření ideálního inzerátu, a to vždy s jediným cílem, pomoci zvýšit šance na úspěšné seznámení každého klienta.
  8. TvojeLaska.cz maximálně chrání Vaše soukromí. Klientům nabízíme zcela exkluzivní možnost ověření údajů v profilu.
  9. TvojeLaska.cz využívá rozsáhlé zkušenosti a spolupráci s exkluzivní Seznamovací agenturou Date2k.cz
  10. TvojeLaska.cz je sociální podnik. Zaměstnáváme znevýhodněné osoby a respektujeme environmentální principy. Více ke stažení zde.
PŘIHLAŠTE SE NA SVŮJ ÚČET VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET

Vaše soukromí je pro nás důležité a nikdy neprodáme vaše informace.

 
×

 
×
ZAPOMNĚLI JSTE SVÉ DETAILY?
×

Nahoru