O nás

NÁŠ TÝM

 

Mgr. Kristýna Mertlová

Kristýna je spolumajitelka Seznamovací agentury Date2k, autorka unikátního konceptu seznamování pro náročné a spoluautorka konceptu TvojeLaska.cz. Myšlenku exklusivního, individuálního zastupování klientů za účelem vztahového rozvoje a seznamování vymyslela, když sama řešila problém, jak se seznámit. Jako certifikovaný kouč se věnuje zejména osobnímu rozvoji, zvyšování sebevědomí a partnerskému rozvoji. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy.

Mgr. Ing. Jakub Mertl, Ph.D.

Jakub je spolumajitelem Seznamovací agentury Date2k a majitelem projektu TvojeLáska.cz. Je též autorem unikátního algoritmu vědecké matematicko-statistické metody párování Date2k i TvojeLaska.cz. Vedle VŠE vystudoval doktorské studium matematiky na Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy.

Mgr. Michal Sněhota

Michal je ředitelem projektu Tvojeláska.cz. Vystudoval Veřejnou správu a regionální politiku na Fakultě veřejných politik Slezské univerzity v Opavě. Na základě svoji osobní zkušenosti (DMO) stál u počátku myšlenky vytvořit seznamovací portál (nejen) pro handicapované. Je velmi aktivní člověk, veřejně se zapojující v mnoha oblastech. Michal, díky svému tělesnému handicapu, sám zažil problémy se seznamováním a osobním rozvojem.

Iveta Gajdušeková

Iveta je zkušená koučka/mentorka a jako skutečná odbornice je připravena pomoci k úspěšnému seznámení každému klientu TvojiLasky.cz Můžete se na ni aktivně obrátit v případě jakýchkoli dotazů.

Ing. Štěpán Kadlec

Štěpán absolvoval obor Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní. V minulosti pracoval jako redaktor v tištěných a on-line médiích. V posledních letech působí v oblasti marketingu a PR. Mimo to se věnuje také své neziskové organizaci “Jsem tvůj nový kamarád”, která pomáhá dětským pacientům po orgánové transplantaci. V našem týmu spolupracuje na vývoji webu a jeho správě. Pro Štěpána a celý tým je důležitá UX (uživatelská zkušenost) našich klientů.

Mgr. Ivana Kňazíková

Ivana je absolventkou jednooborové psychologie na Univerzitě Konštantina Filozofa v Nitře. Má za sebou řadu stáží v oblasti klinické psychologie, kurzů a worshopů (Hand test, krizová intervence, dovednosti poradenské práce s párem a rodinou a jiné). Její specializací je partnerské poradenství. Ve svém volném čase pomáhá jako dobrovolnice v internetové poradně, kde poskytuje psychologickou a sociální pomoc s využitím systemického přístupu.

Mgr. Gabriela Kočí

Gabriela je specializovaný vztahový kouč, v Seznamovací agentuře Date2k pracuje na pozici vztahového kouče již 5 let. Vystudovala Fyzioterapii na Karlově Univerzitě v Praze. Absolvovala intenzivní kurz koučinku zaměřený na partnerskou psychologii a management rozchodu. Gabriela je velice komunikativní, empatická a vnímavá. Do Date2k se dostala poté, co se sama vyrovnávala s vlastním složitým rozchodem a začala se intenzivně věnovat porozchodové problematice, partnerské psychologii, seznamování a osobnímu rozvoji.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Portál Tvojelaska.cz založili v roce 2017 manželé Kristýna a Jakub Mertlovi, majitelé úspěšné seznamovací agentury Date2k, a byl finančně podpořen z Operačního programu Zaměstnanost z evropských strukturálních fondů. Partnerem projektu je Help hand, z. ú a Laboratoř Nadace Vodafone, která projekt podporuje od roku 2018.

„Sami jsme se kdysi seznámili prostřednictvím onlinové seznamky, a protože v Date2k využíváme unikátní algoritmus, jehož prostřednictvím hledáme našim protějškům vhodného klienta, rozhodli jsme se jej využívat i při seznamování handicapovaných,“ říkají manželé Mertlovi, které k myšlence založit seznamovací portál pro lidi s handicapem, přivedl právě jeden z jejich klientů – Michal Sněhota.

„Jak jsme v hledání vhodných protějšků úspěšní, v případě Michala jsme zjistili, že jakmile zmíníme, že má handicap, všichni ho automaticky odmítají, jako kdyby pro ně vědomí handicapu u protějšku bylo něco na překážku,“ vypráví Kristýna Mertlová.

„Byl to pro mě trochu šok a zároveň výzva něco s tím udělat.“ A tak vznikl nápad na seznamovací portál pro handicapované.


A protože nejlépe se do potřeb svých klientů mohou vcítit ti, kteří se sami s podobným problémem potýkají, napadlo Mertlovi nabídnout právě Michalu Sněhotovi, aby portál Tvojelaska.cz vedl.

„Musím říct, že mě ta nabídka velmi překvapila, ale zároveň i potěšila a bez váhání jsem ji přijal,“ vzpomíná Michal Sněhota.
Právě s jeho velkým přispěním Mertl upravil svůj seznamovací algoritmus tak, aby odrážel požadavky a potřeby handicapovaných, aby odrážel bariéry, na které postižení při seznamování nejvíce naráží. Základem úspěšného seznamování však není jen algoritmus, ale především osobní práce s klienty.

PŘIHLAŠTE SE NA SVŮJ ÚČET VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET

Vaše soukromí je pro nás důležité a nikdy neprodáme vaše informace.

 
×

 
×
ZAPOMNĚLI JSTE SVÉ DETAILY?
×

Nahoru