Náš příběh

Kristýna Mertlová a její manžel pojistný matematik Jakub Mertl v roce 2014 založili velice úspěšnou Seznamovací agenturu Date2k nabízející zcela unikátní způsob seznamování pro náročné – absolutně individuální přístup za pomoci osobních vztahových koučů, zcela diskrétní, s použitím matematicko-statistického vědeckého způsobu párování a za pomoci skutečných odborníků.


Během 5 let fungování agentura Date2k seznámila již desítky klientů, z původního počtu 3 vztahových koučů se tým rozrostl až na dnešních 18 a své vztahové specialisty a kanceláře má kromě Prahy nyní i v Brně a Ostravě.


Právě úspěšnost celého unikátního konceptu seznamování přivedl manžele Mertlovi k myšlence využít své rozsáhlé zkušenosti a pomoci se seznamováním i handicapovaným osobám, které by si služby jejich exkluzivní agentury nemohli dovolit. Prvotně nápad založit speciální seznamku nejen pro zdravotně znevýhodněné je napadl již v roce 2015, když je k němu inspiroval jeden z jejich klientů – Michal Sněhota.


Nicméně finanční náročnost vytvoření skutečně kvalitního a zcela unikátního seznamovacího portálu byla důvodem, proč se podařilo projekt TvojeLaska.cz spustit až v září 2017, a to díky finanční podpoře z Operačního programu Zaměstnanost z Evropského sociálního fondu. Partnerem projektu se stala nezisková organizace Help hand, z. ú.


A protože nejlépe se do potřeb svých klientů mohou vcítit ti, kteří se sami s nějakým handicapem potýkají, napadlo Mertlovy nabídnout právě Michalu Sněhotovi, aby celý projekt Tvojelaska.cz vedl.


Právě s jeho velkým přispěním Jakub Mertl upravil svůj seznamovací algoritmus tak, aby odrážel i speciální požadavky a potřeby handicapovaných, aby odrážel bariéry, na které postižení při seznamování nejvíce naráží. Základem úspěšného seznamování však není jen algoritmus, ale především osobní práce s klienty. „Každému je věnována individuální péče a potřebná asistence s ohledem na typ postižení. Nabízíme jak služby vztahových koučů, kteří klientům pomáhají s tím, jak se efektivněji seznamovat, nebo s tím, jak se vyrovnat s odmítnutím, ale poskytujeme také poradenství v sexuální oblasti,“ vysvětluje Michal Sněhota s tím, že i většina dalších spolupracovníků portálu se sama celoživotně potýká s různým typem handicapu, mohou tedy přesněji reagovat na specifické potřeby, požadavky znevýhodněných uživatelů a pomoci také rozptylovat jejich obavy.

PŘIHLAŠTE SE NA SVŮJ ÚČET VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET

Vaše soukromí je pro nás důležité a nikdy neprodáme vaše informace.

 
×

 
×
ZAPOMNĚLI JSTE SVÉ DETAILY?
×

Nahoru